لباس بچه گانه

هر نوزادی که در خانواده ای به دنیا می آید علاوه بر شادی و سروری که در پدر و مادر و جمع خانواده به وجود می آورد باعث خیر و برکت در رزق و روزی اهل خانه میشود. نوزاد از لحظه تولد برای در امان ماندن از آسیب های جزئی و حفاظت از سرما و گرما و همچنین زیبایی بیشتر به لباس نیاز دارد. برای نوزادان و کودکان نوع خاصی لباس طراحی می شود که در دسته ی لباس بچه گانه قرار می گیرند این دست لباس ها در ابعاد کوچکتر و با توجه به حساس بودن پوست کودکان با پارچه های مخصوص که جنس نرم تری نسبت به لباس های افراد بزرگ تر دارند ساخته و روانه بازار میشوند.

لباس بچه گانه از نوزادی شروع و تا سن 5-6 سالگی ادامه پیدا میکند در این بازه، لباس های متنوع به همراه رنگ بندی های شاد مخصوص کودکان طراحی و دوخته میشود. لباس بچه گانه بیش از هر مدل لباسی تنوع طرح و رنگ دارد و همین امر دست پدر و مخصوصا مادران را برای انتخاب لباس های متنوع برای کودکان باز می گذارد.

لباس بچه گانه هم به صورت تک و هم به صورت ست فروخته میشود. در صورتی که مایل هستید کودک دلبندتان وقتی او را در مهمانی ها و جشن هایتان با خود همراه میکنید زیباتر از همیشه باشد میتوانید از لباس های ست برای او استفاده نمایید. در این بخش می توانید انواع لباس بچه گانه را مشاهده نموده و برای خرید لباس بچه گانه از ایران پوش اقدام نمایید.

1مجموع 16 محصول
1مجموع 16 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
7 / 10
از 9 کاربر